fbpx
Понуда: C9012
VIN / ШИФРА: A114122

Audi A1 1.4TFSI 122HP SPORT

7,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A1 1.4TFSI 122HP SPORT, Автомобил
Произведено:
2011
Гориво:
Бензин
Мотор:
1400 cm³ • 122HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
3
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Швајцарија
2 Клуча
Регистрирана до 09/2020
Нови Гуми
Перфектна Состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија