fbpx
Понуда: C8560
VIN / ШИФРА: 014108

Audi A1 SPORTBACK 1.0TFSI 95HP ПРОДАДЕНО

13,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A1 SPORTBACK 1.0TFSI 95HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 95HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба