fbpx
Понуда: C8810
VIN / ШИФРА: 011698

Audi A3 LIMOUSINE 2.0TDI 150HP AMBITION

15,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 LIMOUSINE 2.0TDI 150HP AMBITION, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија