fbpx
Понуда: C9356
VIN / ШИФРА: 196344

Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 105HP ATTRACTION

11,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 105HP ATTRACTION, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија