Понуда: C8340
VIN / ШИФРА: 075407

Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP ULTRA ПРОДАДЕНО

13,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP ULTRA, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2014
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба