Понуда: C8203
VIN / ШИФРА: 188632

Audi A3 SPORTBACK S-TRONIC 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

14,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 SPORTBACK S-TRONIC 1.6TDI 105HP, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба