Понуда: C8074
VIN / ШИФРА: 198307

Audi A3 SPORTBACK ULTRA 1.6TDI 110HP

13,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A3 SPORTBACK ULTRA 1.6TDI 110HP, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија