Понуда: C8397
VIN / ШИФРА: 031232

Audi A4 2.0TDI 120HP

Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 120HP , Седан
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија