fbpx
Понуда: C8431
VIN / ШИФРА: 022557

Audi A4 2.0TDI 136HP

14,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 136HP, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2013
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија