fbpx
Понуда: C8845
VIN / ШИФРА: 257136

Audi A4 2.0TDI 140HP

5,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 140HP , Седан
Произведено:
2006
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија