Понуда: C7954
VIN / ШИФРА: 016746

Audi A4 2.0TDI 143HP ПРОДАДЕНО

15,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 143HP, Седан
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 143HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 10.2012
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба