Понуда: C7915
VIN / ШИФРА: 178768

Audi A6 2.0TDI 190HP ПРОДАДЕНО

23,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 190HP, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
70 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба