Понуда: C7862
VIN / ШИФРА: 043339

Audi A4 2.0TDI 190HP QUATTRO S-TRONIC ПРОДАДЕНО

20,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.0TDI 190HP QUATTRO S-TRONIC, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба