fbpx
Понуда: C7946
VIN / ШИФРА: 113319

Audi A4 2.7TDI 190HP ПРОДАДЕНО

11,300€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 2.7TDI 190HP , Седан
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2700 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
240 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации