fbpx
Понуда: C8703
VIN / ШИФРА: 004639

Audi A4 QUATTRO 2.0TDI 190HP S-TRONIC ПРОДАДЕНО

19,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 QUATTRO 2.0TDI 190HP S-TRONIC, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба