fbpx
Понуда: C8652
VIN / ШИФРА: 043915

Audi A4 AVANT 2.0TDi 136HP Ultra ПРОДАДЕНО

13,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 AVANT 2.0TDi 136HP Ultra , Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 09-2014
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба