fbpx
Понуда: C8504
VIN / ШИФРА: 028799

Audi A4 ULTRA 2.0TDI 136HP ПРОДАДЕНО

14,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A4 ULTRA 2.0TDI 136HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба