Понуда: C8387
VIN / ШИФРА: 022337

Audi A5 S-LINE SPORTBACK 3.0TDI 240HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

13,300€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A5 S-LINE SPORTBACK 3.0TDI 240HP QUATTRO, Седан
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 240HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
285 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба