fbpx
Понуда: C8736
VIN / ШИФРА: 072442

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI ULTRA

22,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI ULTRA, Спортски
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2016
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија