fbpx
Понуда: C8137
VIN / ШИФРА: 061160

Audi A6 2.0TDI 170HP EXCLUSIVE ПРОДАДЕНО

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 170HP EXCLUSIVE, Седан
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
Перфектна состојба