fbpx
Понуда: C8105
VIN / ШИФРА: 012976

Audi A6 2.0TDI 177HP ПРОДАДЕНО

20,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 177HP , Седан
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 177HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации