Понуда: C9074
VIN / ШИФРА: 041816

Audi A6 2.0TDI 190HP ULTRA

25,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 190HP ULTRA , Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија