fbpx
Понуда: C8709
VIN / ШИФРА: 024604

Audi A6 2.0TDI ПРОДАДЕНО

17,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI, Седан
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 177HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» WEBASTO
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба