fbpx
Понуда: C8548
VIN / ШИФРА: 068362

Audi A6 2.0TDI ULTRA ПРОДАДЕНО

23,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI ULTRA , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 09.2015
Увезена од VW EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба