fbpx
Понуда: C8813
VIN / ШИФРА: 029027

Audi A6 3.0TDI 218HP S-TRONIC S-LINE ПРОДАДЕНО

26,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 3.0TDI 218HP S-TRONIC S-LINE, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 218HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2016
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба