fbpx
Понуда: C8049
VIN / ШИФРА: 126144

Audi A6 3.0TDI 245HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

24,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 3.0TDI 245HP QUATTRO, Седан
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 245HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Завеси на задни стакла
» Front Assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Купена нова од порше македонија
Регистрирана до Јануари 2020 со зелен картон
Два оригинални клучеви
Сервисна книшка
Перфектна состојба