fbpx
Понуда: C7856
VIN / ШИФРА: 002081

Audi A6 Allroad ALLROAD QUATTRO 3.0TDI 240HP ПРОДАДЕНО

13,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 Allroad ALLROAD QUATTRO 3.0TDI 240HP , Караван
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 240HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба