fbpx
Понуда: C8086
VIN / ШИФРА: 061948

Audi A6 2.0TDI 190HP S-LINE ПРОДАДЕНО

30,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 2.0TDI 190HP S-LINE, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба