fbpx
Понуда: C8531
VIN / ШИФРА: 022632

Audi A6 AVANT S-LINE 2.0TDI 150HP S-TRONIC ПРОДАДЕНО

23,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 AVANT S-LINE 2.0TDI 150HP S-TRONIC, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Park Pilot
» WEBASTO
» Камера за Сообраќајни знаци
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба