Понуда: C8422
VIN / ШИФРА: 054153

Audi A6 ULTRA 2.0TDI 190HP FACELIFT

24,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 ULTRA 2.0TDI 190HP FACELIFT, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија