Понуда: C7505
VIN / ШИФРА: 033639

Audi A7 3.0TDI 245HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

Featured
25,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 3.0TDI 245HP QUATTRO, Спортски
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 245HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 10.12.2019
КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА
ПРОИЗВЕДЕНА: 2011
КУПЕНА ОД AUDI CENTAR - ALBA 10.2012 ГОДИНА
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба