fbpx
Понуда: C8005
VIN / ШИФРА: 006370

Audi A7 SPORTBACK 3.0TDI 245HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

21,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 SPORTBACK 3.0TDI 245HP QUATTRO, Спортски
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 245HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
230 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» WEBASTO
» Вентилација во седишта
» Масажер во седишта
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба