fbpx
Понуда: C8304
VIN / ШИФРА: 121656

Audi A7 SPORTBACK QUATTRO S-LINE S-TRONIC ПРОДАДЕНО

42,500€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 SPORTBACK QUATTRO S-LINE S-TRONIC, Спортски
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 272HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Blind Spot Monitor[info]
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» PreCrash Безбедносен Систем
» Камера за Сообраќајни знаци
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба