Понуда: C8364
VIN / ШИФРА: 122247

Audi A7 SPORTBACK S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 272HP ПРОДАДЕНО

38,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 SPORTBACK S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 272HP , Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 272HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Blind Spot Monitor[info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Side Assist
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба