Понуда: C8371
VIN / ШИФРА: 003403

Audi A8 3.0TDI 285HP QUATTRO S-TRONIC ПРОДАДЕНО

82,300€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A8 3.0TDI 285HP QUATTRO S-TRONIC , Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 285HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
20 000 km

Информации за возилото

» Blind Spot Monitor[info]
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» PreCrash Безбедносен Систем
» Масажер во седишта
ABS
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2017
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба