fbpx
Понуда: C8819
VIN / ШИФРА: 005740

Audi A8 3.0TDI 285HP QUATTRO

75,500€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A8 3.0TDI 285HP QUATTRO, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 285HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
40 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» PreCrash Безбедносен Систем
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија