Понуда: C7758
VIN / ШИФРА: 008108

Audi A8 4.2TDI 385HP V8T QUATTRO

39,500€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A8 4.2TDI 385HP V8T QUATTRO , Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
4200 cm³ • 385HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 25.11.2013
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија