Понуда: C7052
VIN / ШИФРА: 039910

Audi A8 L 3.0TDI 250HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

32,500€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A8 L 3.0TDI 250HP QUATTRO, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 250HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

» Завеси на задни стакла
» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 21.10.2013
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба