fbpx
Понуда: C8661
VIN / ШИФРА: 077267

Audi Q3 2.0TDI 140HP BUSINESS ПРОДАДЕНО

16,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 2.0TDI 140HP BUSINESS, Џип
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба