Понуда: C8056
VIN / ШИФРА: 027995

Audi Q3 2.0TDI 184HP QUATTRO S-TRONIC ПРОДАДЕНО

23,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 2.0TDI 184HP QUATTRO S-TRONIC, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 184HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба