fbpx
Понуда: C8449
VIN / ШИФРА: 052437

Audi Q3 QUATTRO 2.0TDI 140HP ПРОДАДЕНО

17,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 QUATTRO 2.0TDI 140HP, Џип
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
65 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Светла за Магла
Хром Пакет

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2013
Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба