fbpx
Понуда: C8461
VIN / ШИФРА: 084596

Audi Q5 2.0TDI 143HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

17,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI 143HP QUATTRO, Џип
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 143HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба