fbpx
Понуда: C8596
VIN / ШИФРА: 061244

Audi Q5 2.0TDI S-TRONIC QUATTRO ПРОДАДЕНО

15,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI S-TRONIC QUATTRO, Џип
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба