Понуда: C8535
VIN / ШИФРА: 123117

Audi Q5 3.0TDI 250HP S-TRONIC QUATTRO ПРОДАДЕНО

24,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 3.0TDI 250HP S-TRONIC QUATTRO , Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 250HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Зелена
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Завеси на задни стакла
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба