fbpx
Понуда: C8935
VIN / ШИФРА: 031255

Audi Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO S-TRONIC

44,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO S-TRONIC, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 272HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» PreCrash Безбедносен Систем
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» VIRTUAL COCKPIT
» 360 DEGREES CAMERA
» S-TRONIC - 8 STEPEN MENUVAC

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија