Понуда: C7511
VIN / ШИФРА: 068780

Audi Q7 S-LINE FACELIFT 4.2TDI 326HP ПРОДАДЕНО

16,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q7 S-LINE FACELIFT 4.2TDI 326HP, Џип
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
4200 cm³ • 326HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации