Понуда: C8209
VIN / ШИФРА: 123883

Audi SQ5 3.0TDI 313HP QUATTRO TIPTRONIC ПРОДАДЕНО

39,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi SQ5 3.0TDI 313HP QUATTRO TIPTRONIC, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 313HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» WEBASTO
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба