fbpx
Понуда: C8062
VIN / ШИФРА: 020913

Audi TT 2.0TDI 184HP ULTRA SPORT S-LINE ПРОДАДЕНО

25,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi TT 2.0TDI 184HP ULTRA SPORT S-LINE, Спортски
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 184HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба