Понуда: C8287
VIN / ШИФРА: 948612

BMW 320D 163HP ПРОДАДЕНО

16,400€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 320D 163HP, Седан
Произведено:
2015
Мотор:
2000 cm³ • 163HP
Менувач:
Автоматски
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба