fbpx
Понуда: C8257
VIN / ШИФРА: 424525

BMW 418 Gran Coupé 418d 136HP

20,800€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 418 Gran Coupé 418d 136HP , Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија